صفحه اصلی
   
 
 
 
 
 
  کلیه خبرها  
ستاد زنده‌باد بهار اعلام کرد: ایجاد حمام صحرایی در نماز جمعه!‎ : عنوان خبر
1392/03/21 : تاریخ درج خبرکاندیداهای لیست زنده باد بهار و حامیان احمدی نژاد و مشایی دیدگاههای خود را در مدیریت تهران اعلام کردند که یکی از این دیدگاهها تقویت موسیقی در پایتخت بود.
نشست خبری ستاد زنده باد بهار هر چند با اعلام رسمی اسامی 31 کاندیدا همراه بود ولی برنامه ها و دیدگاههای برخی از کاندیداهای این ستاد شنیدنی بود.
داوود نظام آبادی که به عنوان کارشناس حوزه مسکن و تعاون در لیست زنده باد بهار جای گرفته است در این نشست اعلام کرد: چقدر خوب است اگر برای ترویج فرهنگ غسل جمعه حمامهای آب گرم و حوله های یک بار مصرف برای شهروندان تهیه کنیم و قبل از ورود به نماز جمعه شهروندان غسل جمعه کنند!
محمد ابوالحسنی که خود را نماینده 130 اتحادیه تهران در لیست زنده باد بهار معرفی کرد گفت: من ساکن یاغچی آباد تهران است. اینکه می گویند جنوب و شمال تهران یکی است درست نیست. من بروکراسی را در شهرداری از بین می برم.
نماینده دیگر این لیست علی بهارمی کارشناس فرهنگی بود که گفت: موسیقی در تهران نیمه تعطیل شده و باید موسیقی را دوباره به فرهنگسراهای تهران باز گرداند. موسیقی اولویت کار شهرداری بهار باید باشد. در ضمن نیم درصد بودجه شهرداری هم باید به کتابخانه ها اختصاص یابد.
آتنا آل یاسین کارشناس اجتماعی هم مشارکت و تعامل پلیس و شهرداری تهران را رمز موفقیت دانست و گفت: نگارش تاریخ اجتماعی تهران، تعامل با شورای عالی انقلاب فرهنگی و امنیت روانی از برنامه های این شورای بهاری است.
یکی دیگر از اعضای این ستاد با انتقاد از شهرداری تهران گفت: میانگین ساخت تونل در کشور کیلومتری 16 میلیارد تومان است ولی تونل توحید 2 کیلومتر آن 490 میلیارد تومان هزینه داشت. هزینه مدیریت تهران بسیار بالاست که باید کاهش یابد.
در ادامه این نشست حجت الاسلام بهمن شریف زاده به عنوان رئیس ستاد زنده باد بهار گفت: ستاد زنده باد بهار با ستاد در امتداد مهر ائتلاف کرده و لیست 31 کاندیدا را معرفی کردند.
وی در مورد خلق حماسه سیاسی در سال 92 گفت: به گفته رهبری و توصیه ایشان قرار بود تمام سلیقه ها در انتخابات باشند ولی سلیقه بهار غایب شد.

 

Copyright © 2009-2011 Fekre Farda , All rights reserved
Designed By : www.Brandco.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت فکر فردا می باشد